ARTIKON WS-134 SW

Montážny stôl pre okenné krídla

Montážny stôl pre okenné krídla (4 rôzne systémy nastavenia profilu len raz)

Min: 400 mm Max: 2600 mm

Automatické centrovanie krídla okna

Automatický systém merania

Rovný dierovač pre kovanie a nožnicové strihanie

Voliteľná výbava:

ASD/SW - Plne automatické skrutkovanie a 2 jednotky automatických podávačov skrutiek, pre kovanie a pánt. (Možnosť nabíjať 2 rôzne skrutky 3,9 x 25 mm; 3,9 x 38 mm) 2x laserom označované miesta pre presné skrutkovanie.

TD-S  - Nastaviteľná mobilná zostava trojvrtákov pre kľučky (cez PVC a oceľovú výstuž). V jednom cykle naraz tri otvory D= /10 * 12 * 10/ mm. Chladenie vzduchom.

HD - Poloautomatická, nastaviteľná zostava pre vŕtanie pántov a ručný vzduchový skrutkovač na upevnenie pántu 3 - 6 mm. (Multifunkčný revolverový systém nastavovania polohy), (2-krokové vŕtanie - západkový posuvný systém, systém pre 3-6 mm)

BC-S - Frézovací agregát pre vyfrézovanie drážky na prevodovku kovania okennej kľučky (12 mm - 16 mm) Automatické čistenie vzduchom.

SW - Systém pre Odvodňovacie drážky na krídle. V jednom cykle so 4 kusmi vzduchového motora (súčasne vo vnútri aj vonku)

EO-FR-S - Polica pre prvky kovania (Osvetlenie a funkčný vešiak rohových prvkov)

EO-GD Extra - Automatický kalkulátor zasklievacích líšt a systém výpočtu odosielania - Táto možnosť znamená, že môžeme pridať systém na meranie krídel, ktorý dokáže vypočítať a odoslať rozmer zasklievacej lišty do našej píly na zasklievacie lišty BS-401.

EO-DC Extra - Pohyblivý systém dvojitého rezania - Táto možnosť znamená, že môžeme pridať ďalší rezací systém, takže môžete použiť dva rôzne typy gilotín. Napríklad jeden pevný rez pre normálne dierovanie a jeden pre stupňovitý rez ako ROTO NT, MACO MULTIMATIC...

RS Extra - Špeciálny revolverový systém pre automatické nastavenie - Táto možnosť znamená, že môžeme pridať revolverový systém, ktorý vám dáva možnosť vykonávať úpravy medzi rôznymi typmi profilov nie manuálne, ale automaticky - automaticky nastavovaný revolverový systém pre zoradenie, jednotlivých agregátov podľa porofilu a kovania. 

 

Technical parameters
ARTIKON WS-134 SW

 

Gallery
Click to enlarge

The machines illustrated on this website are under continuous development, we reserve the right to change dimensions and designs. The illustrations may differ from the actual version of the machines and/or may include options at extra cost.