UPT180

Transportný vozík UPT180

Type
UPT180

Tento robustný a jednoduchý jednokolesový vozík uľahčuje prepravu okien, sklenených výplní alebo podobného nákladu s hmotnosťou až do 180 kg, najmä na staveniskách s nerovným terénom. Pretože samotný vozík neunesie žiadnu časť nákladu, kým nie je naložený a zaistený, pri manipulácii s nákladmi nad 90 až 180 kg sú potrební traja alebo viacerí pomocníci. To umožňuje dvom pracovníkom stabilizovať a podoprieť náklad, zatiaľ čo tretí pracovník pripojí materiál k jednokolovému vozíku. Manipulácia prepravovaného tovaru do 90 kg je možné len s dvomi užívateľmi.

Pri typickom použití je na podložku umiestnená tabuľa skla. Následne sa upevní tabuľa ručnou prísavkou tak, že niekoľkokrát zatlačíte valec pumpy dovnútra. To znamená, že UPT180 je trvalo pripojený k prvku, ktorý sa má presunúť. Okrem okenných tabúľ je možné nasávať aj ďalšie prvky, ako sú dvere, nábytok a pod. Jedinou požiadavkou je, aby nasávaný výrobok mal hladký a vzduchotesný povrch. S rôznymi prepravnými pomôckami od Uplifter donesiete svoje okná, dvere a panely vždy bezpečne na miesto použitia.
 

Technical parameters

Nosnosť: 180 kg
Vlastná hmotnosť: 11 kg
Pneumatika: Ø 260 mm
1 prísavka: Ø 204 mm
Transportná výška: cca 340 mm
Celková výška: cca 744 mm
Dĺžka: 260 mm
Šírka: 185 mm
1 sada ochrany hrán

Gallery
Click to enlarge

The machines illustrated on this website are under continuous development, we reserve the right to change dimensions and designs. The illustrations may differ from the actual version of the machines and/or may include options at extra cost.