Transportný vozík UPT400

Type
UPT400

Montážna pomôcka UPT400 pre ťažké dvere spĺňa vysoké požiadavky na montáž veľkých dverí, zvukovo izolačných dverí, dverí proti vlámaniu, protipožiarnych dverí, alebo dverí do vlhkých priestorov a efektívne šetrí čas, energiu a personál. Základom pre UPT400 je UPT250, ktorý je vďaka aktualizácii 4.0 a svojim inovatívnym funkciám jedným z bestsellerov našej spoločnosti. Nosnosť až 400 kg, optimálny pomer výkonu a vlastnej hmotnosti, bočné natáčanie vákuového kríža a odkladacia plocha nad pneumatikami pre bremeno robí prepravu s UPT400 ešte pohodlnejšou a bezpečnejšou. Manuálny bočný posuv zaisťuje maximálnu flexibilitu pri montáži - zbytočné manévrovanie je minulosťou!

Aj povrchy z kameňa, dlaždíc alebo dreva je možné bezpečne nasať vďaka vákuovej technológii. U UPT400 sa Uplifter spolieha na osvedčenú vákuovú technológiu Grabo s AA batériami alebo Grabo Plus s dobíjacou batériou. Na montážnej pomôcke UPT400 je možné upraviť usporiadanie vákuových dosiek a samotný vákuový kríž je možné otáčať a natáčať. O jednoduché zdvíhanie a spúšťanie bremena sa stará elektrický navijak. Protizávažia sú odnímateľné pre ľahkú prepravu. S týmto zariadením bolo myslené na všetko! A v prípade špeciálnych požiadaviek je vlastný výrobný závod Uplifter v nemeckom Nabburgu dobre vybavený vývojovým a konštrukčným oddelením. Či ide o prototypovú individuálnu konštrukciu alebo sériovú výrobu, všetko je možné priamo na mieste v nových výrobných halách.

Pokiaľ ide o zdvíhanie a premiestňovanie bremien, spoločnosť Uplifter je už viac ako 20 rokov lídrom na trhu a špecialistom na vývoj špeciálnych riešení.

Technical parameters

⦁ Nosnosť max 400 kg
⦁ Elektrický navijak na zdvíhanie a spúšťanie
⦁ Nekomplikovaná a rýchla montáž a demontáž
⦁ Celková šírka od 680 mm do 910 mm
bez vákuového systému
⦁ Stožiar je otočný až o +/- 90
⦁ Stožiar je možné nakloniť o + 7° a - 30°
⦁ Protišmyková rukoväť
⦁ Dvanásť protizávaží, každé s hmotnosťou 22,25 kg
⦁ Čistá hmotnosť cca 395 kg


The machines illustrated on this website are under continuous development, we reserve the right to change dimensions and designs. The illustrations may differ from the actual version of the machines and/or may include options at extra cost.